19 maj, 2024

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawicieli Zakładu Linii Kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim, w tym także Straży Ochrony Kolei, ktorzy przybyli do nas ze specjalnym, czworonożnym gościem 🐕

Dzięki przeprowadzonej prelekcji przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie zachować się w pobliżu przejazdów kolejowych 🚉 Edukacyjne spotkanie prowadził Jarosław Chmielarz – koordynator ds.kampanii „Bezpieczny Przejazd”. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w spotkaniu. Dzięki niemu przedszkolaki bezbłędnie potrafią już odpowiedzieć na pytania: dlaczego tak ważne jest zachowanie ostrożności podczas przechodzenia, przejeżdżania przez przejazdy kolejowe drogowe, co oznacza czerwone pulsujące światło, co to są rogatki? 🛤

Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, pies i tekst