1 lip, 2024

W poniedziałek Grupa I i II odwiedziła Pałac Lipskich w Lewkowie. Dzieci wzięły udział w fascynujących warsztatach z robienia mydła, podczas których mogły wybrać własny kształt, kolor i zapach produktu końcowego.🌼🌸🌹 Pani z warsztatowni Mydło I Powidło opowiedziała także co nieco o higienie dawniej i dziś, przypominajac dzieciom, jak ważne jest dokładne mycie rąk. 🤲Przedszkolaki miały także okazję uczestniczyć w wycieczce z przewodnikiem. Pani opowiedziała im co nieco o historii pałacu🕍 i jego mieszkańców. Dostaliśmy solidną porcję wiedzy i ciekawostek, z którymi wróciliśmy do przedszkola 😊

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób i dziecko
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób i zegar stojący
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób